Vitaj na tvojej novej 24-hodinovej Burgenland Extrem Tour 2019!

 

Tvoje dobrodružstvo okolo Neziderského jazera pokračuje. 8. ročník 24-hodinovej Burgenland Extrem Tour štartuje v piatok, 25. januára 2019. Na výber máš tri traily:

 

ORIGINAL TRAIL

Celý okruh a zároveň aj legendárna originálna trasa 24H Extrem Tour.  Hraničný zážitok s prechodom cez hranice a so svojimi 120 kilometrami v zime  absolútne hraničné a čisté dobrodružstvo. Z Oggau do Oggau – až do príjemného vyčerpania.

 

Dĺžka: 120 KM

Štart: OGGAU

Čas štartu: 04:30 hod.

Cieľ: OGGAU

 

 

MEMORIAL TRAIL

Pre tých, ktorí sa neodvážia celé kolo v zimných podmienkach. Od Hegykö až po Oggau - 80 kilometrov v srdci svetového dedičstva Fertö-Neusiedler See!

 

Dĺžka: 80 KM

Štart: HEGYKÖ

Čas štartu: 07:30 hod.

Cieľ: OGGAU

 

 

FINAL TRAIL

Pre tých, ktorí chcú zažiť polovicu kola v zimných podmienkach. Od Apetlonu po Oggau - 60 vášnivých konečných kilometrov so všetkými výkyvmi a pádmi tejto extrémnej túry.

 

Dĺžka: 60 KM

Štart:  APETLON

Čas štartu: 09:30 hod.

Cieľ: OGGAU

 

 

 

"Pohyb namiesto „zbesilého kľudu“

Paul Virilio

 

V zime prejsť, bežať okolo Neziderského jazera je dlhou, ďalekou a reálnou dobrodružnou cestou, ktorá vyžaduje skutočnú odvahu a silu.

Trasa cez výnimočnú oblasť svetového dedičstva UNESCO Fertö/Neziderské jazero ponúka skutočné obrazy s nekonečným množstvom hmatateľných a akustických vnemov. Pôda je tvrdá a niekedy mäkká a blatová; v noci sa dajú počuť zvuky, ktoré by človek radšej počul ako videl; keď je zima, budeš ozaj mrznúť, a môže aj snežiť alebo môžu padať krúpy. A môže aj pršať. A niekedy, ako na túre v roku 2015, sa to všetko udeje naraz. Táto túra nie je videohrou s desiatimi životmi. Nezasiahnu žiadni virtuálni superhrdinovia, aby ťa posunuli do ďalšieho levelu. Na poslednej túre sa vydalo na cestu okolo 3500 ľudí. Nie všetkým sa podarilo dôjsť do cieľa, ale všetci dosiahli svoj cieľ a hovorili o čarovných momentoch.

 

24-hodinová Burgenland Tour môže byť pre teba cestou, na ktorej urobíš prvý krok smerom k životu v pohybe. Dostať sa znova do pohybu je oveľa väčšou výzvou než túra samotná. Je na tebe odvážiť sa a začať.

A keď už pôjdeš tak ďaleko, aby si mal znova k sebe blízko, tak to rob prosím len pre seba. Urob z tejto cesty svoju cestu!

Uvedom si svoje silné stránky a ver svojim schopnostiam. Dávaj pri tom dobrý pozor na seba a na všetkých ostatných, ktorí sa s tebou o cestu budú deliť!

 

Už teraz sa extrémne tešíme na nadchádzajúce dobrodružstvo s tebou, a aj s tebou a obzvlášť s tebou.  Priamy odkaz na prihlásenie.

 

LIVE LOVE MOVE

 

Michael, Tobias und Josef

 

Všetky ostatné informácie o túre 2019 – o zabezpečení, zozname vecí na zbalenie, shuttle preprave, atď., nájdeš na stránkach s FAQ.

Nasledujúce upozornenie nájdeš tiež na týchto stránkach. Uvádzame ho však aj na tomto mieste, lebo je pre nás veľmi dôležité!

 

Pre akýkoľvek trail sa aj rozhodneš, či už pre Original-Trail, Memorial Trail alebo Final-Trail, ideš, vo vlastnom tempe a potiaľ, pokiaľ ťa nohy ponesú a hlava povedie – a samozrejme aj len potiaľ, pokiaľ siaha udaná trasa príslušného trailu. Nemusíš teda ísť z Oggau do Oggau....Ciele sú spoločnými všeobecne udanými cieľmi, dávajú ti istotu, že si na trase, na ktorej je o teba postarané, a pomáhajú nám sa o vás dobre a bezpečne postarať.

 

Tu sú niektoré nádherné dojmy z 24H Burgenland Extreme Tour 2018 !!!

 

 

 

© 2018/19, MOTO GmbH. Herausgeber und für den Inhalt verantwortlich: Verein 24 Stunden Burgenland, ZVR 660434585, A-7063 Oggau.  IMPRESSUM / Datenschutz